Ozonowanie i dezynfekcja auta

Ozonowanie i dezynfekcja auta

thumbnail

Z uwagi na aktualną sytuację w kraju oraz wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów postanowiliśmy wprowadzić usługę ozonowania i dezynfekcji auta zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz.

Już od dziś przy usłudze zabezpieczenia antykorozyjnego w dowolnym z naszych serwisów wykonujemy na życzenie klienta darmowe ozonowanie i dezynfekcję auta. Oczywiście można również umówić się na samą usługę dezynfekcji i ozonowania pojazdu. Zapraszamy do kontaktu z naszymi serwisami w celu umówienia usługi (kontakt).

Do dezynfekcji auta używamy zarówno ozonu jak i specjalistycznych środków chemicznych zabijających bakterie, wirusy, grzyby i inne drobnoustroje. Ozonowanie przeprowadzamy przy użyciu wysokiej jakości ozonatorów, co zapewnia maksymalną skuteczność dezynfekcji jak również dodatkowo usuwa wszelkie nieprzyjemne zapachy z auta. Dezynfekcji poddajemy całą karoserię auta ze szczególnym uwzględnieniem klamek, zamków, wlewu paliwa i innych elementów które najczęściej mają kontakt ze skórą człowieka. We wnętrzu dokładnie dezynfekujemy boczki drzwi, kierownicę, dźwignię zmiany biegów, podłokietniki, fotele, schowki itp. Dzięki dodatkowemu zastosowaniu ozonu całe wnętrze auta jest odkażone i wolne od drobnoustrojów, a cały proces jest maksymalnie efektywny.

Dezynfekujemy wszystkie rodzaje pojazdów - osobowe, dostawcze, 4x4 oraz pojazdy specjalistyczne, transportu miejskiego i sprzęt budowlany.

Czym jest ozonowanie i dlaczego warto je przeprowadzić? Ozon to gaz o silnych właściwościach utleniających, jest naturalnym czynnikiem biobójczym i dezynfekującym. Ozon ma zastosowanie szczególnie w miejscach gdzie wymagana jest sterylność i czystość mikrobiologiczna. Przy swoich silnych właściwościach dezynfekujących jest to najbardziej ekologiczna metoda, której stosowanie zalecane jest w pomieszczeniach gdzie przebywają alergicy, małe dzieci i osoby chore. Ozon zabija wirusy, bakterie, pleśnie i grzyby oraz usuwa brzydkie zapachy, a także ich źródło dzięki czemu jest metodą skuteczną długoterminowo.